Պարգևատրվեցին Facebook-ում «ԱրմենՏել» ընկերության մրցույթի հաղթողները
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) պարգևատրեց Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության Beeline Armenia պաշտոնական էջում անցկացված Գաղափարների մրցույթի հաղթողներին:
Պարգևատրման արարողությանը, որը տեղի ունեցավ «ԱրմենՏել» ընկերության Ազատության պողոտայում գտնվող Beeline գրասենյակում, հրավիրվել էին լավագույն գաղափարների հեղինկաները: Հաղթողները որոշվել են խմբի մասնակիցներից կազմված ժյուրիի անդամների կողմից:
Մրցույթի հաղթող` Վահագն Վարդանյանը, ստացել է առաջին մրցանակ` նեթբուք և վեց ամիս Hi-Line ծառայությունց անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երկրորդ տեղը գրաված Էդգար Աբրահամյանը պարգևատրվել է բջջային հեռախոսով և ստացել է շարժական ինտերնետի «Drive» ծառայությունից 6 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երրորդ մրցանակակիր Հակոբ Ավետիսյանը ստացավ վեց ամիս Hi-Line ծառայությունց անվճար օգտվելու հնարավորություն:
«Հայտարարելով այս մրցույթը մենք ցանականում էինք լսել մեր հաճախորդների առաջարկները մեր ընկերության կողմից իրականացվելիք ծրագրերի առընչությամբ: Շատ հաճելի է, որ խմբի մասնակիցները նարկայացնում էին առաջարկներ ոչ միայն սակագների և ծառայությունների վերաբերյալ, այլ նաև սոցիալական ծրագրեր` առաջարկելով իրենց օգնությունը դրանց իրագործման հարցում: Վստահ եմ, որ ներկայացված գաղափարները ուրախություն կպատճառեն Հայաստանի բնակիչներին»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
Նշենք, որ գաղափարների մրցույթն անց է կացվել 2011թ-ի օգոստոս ամսին Beeline Armenia պաշտոնական էջում: 2011թ-ի սեպտեմբերի 13-ի դրությամբ խումբն ունի ավելի քան 4000 մասնակից:

Победители конкурса компании «АрменТел» в Facebook получили призы
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) наградила победителей конкурса идей, проведенного на официальной странице компании в социальной сети Facebook.
На торжественную церемонию награждения, которая состоялась сегодня в офисе Beeline компании «АрменТел» на проспекте Азатутян, были приглашены авторы лучших идей. Финалистов определили члены жюри, сформированного из участников группы.
Победитель конкурса – пользователь Ваагн Варданян получил в подарок от компании «АрменТел» нетбук и полугодовую подписку на услугу Hi-Line. Занявший второе место Эдгар Абраамян был награжден сотовым телефоном и полугодовой подпиской на услугу «Драйв» мобильного интернета Beeline. Третий призер - Акоп Аветисян получил полугодовую подписку на услугу Hi-Line.
«Объявляя конкурс, мы хотели услышать предложения клиентов относительно ярких будущих программ нашей компании. Мне приятно, что участники группы активно высказывали пожелания не только по тарифам и услугам, но и по социальным программам, при этом предлагая свою помощь в их реализации. Уверена, что представленные идеи доставят радость всем жителям Армении», - сказала руководитель службы по связям с общественностью ЗАО «АрменТел» Ануш Беглоян.
Конкурс идей проводился в августе 2011 года на официальной странице компании в социальной сети Facebook - Beeline Армения. По состоянию на 13 сентября 2011 года группа насчитывает более 4000 участников.