Բաղդասարովը Միքայել Մինասյանի հետ տարաձայնություններ չունի
Այսօր լրագրողները գործարար Միխայիլ Բաղդասարովից հետաքրքրվեցին, թե ինչպես է ավարտվել նրա և նախագահի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ Միքայել Մինասյանի միջև եղած լարված հարաբերությունները:
«Ես որևէ տարաձայնություն չեմ տեսնում: Առաջինը, որովհետև մենք նույնիսկ հաճախակի շփում չունենք, եթե հանդիպում ենք, ապա ինչ-որ միջոցառումների ժամանակ»,- ասաց գործարարը:
Իսկ Մ. Մինասյանի հետ տարաձայնության, ինչպես նաև ընկերության սնանկացման մասին լուրերն անձամբ իմացել է լրատվամիջոցներից: «Ես տեղեկություններ չունեմ»,- ամփոփեց Մ. Բաղդասարովը:

У Багдасарова нет разногласий с Микаелом Минасяном
Сегодня на пресс-конференции журналисты поинтересовались у предпринимателя Михаила Багдасарова, снята ли напряженность в отношениях между ним и заместителем руководителя администрации президента РА Микаелом Минасяном.
“Я никаких разногласий не вижу, во-первых, потому, что между нами даже нет частых контактов. Если мы и встречаемся, то во время каких-нибудь мероприятий”,- сказал предприниматель.
Что касается разногласий с М.Минасяном и банкротства своей компании, то эту информацию Багдасаров получил из СМИ. “Я подобными сведениями не располагаю”,- резюмировал предприниматель.