«Բարեւ» հիմնադրամը աջակցելու է Հայաստանում ժողովրդավարության զարգացմանը
Այսօր Րաֆֆի Հովհաննիսյանի շտաբը հայտարարեց «Բարեւ» Ժողովրդավարության զարգացման ազգային հիմնադրամի բացման մասին: Այն միտված է Հայաստանում ժողովրդավարության կայացմանը, ինչպեսեւ մարդու իրավունքների եւ քաղաքացիական ազատությունների պաշտպանությանը:
«Սա հիմնադրամ է մեր երեխաների ապագայի համար»,- ասել է «Բարեւ» հիմնադրամի հիմնադիր խորհրդի անդամ Անահիտ Բախշյանը՝ հավելելով. «Ներդրված յուրաքանչյուր դրամական միջոց ուղղակիորեն կնպաստի մեր հայրենիքում իրական ժողովրդավարությանը նպատակամիտված մեր շարժմանը»:
Նվիրատվություն անելու համար Րաֆֆի Հովհաննիսյանի շտաբը խնդրում է այցելել «Բարեւ» հիմնադրամի կայք՝ BarevFoundation.com կամ BarevHimnadram.com:

Фонд «Барев» будет содействовать развитию демократии в Армении
Сегодня лидер партии «Наследие» Раффи Ованнисян заявил об открытии Национального фонда развития демократии «Барев». Цель фонда – становление в Армении демократии, а также защита прав и гражданских свобод человека.
«Фонд создан для будущего наших детей»,- отметила член учредительного совета фонда «Барев» Анаит Бахшян, добавив, что «каждое перечисленное денежное средство будет способствовать нашему движению, направленному на становление демократии в стране».
Для перечисления денежных средств штаб Раффи Ованнисяна просит посетить сайт фонда «Барев»: BarevFoundation.com или BarevHimnadram.com.