Evoca is 35 Gala Event` VIP հաճախորդների և գործընկերների համար
Հոկտեմբերի 8-ին Օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում կայացավ Evocabank-ի 35-ամյակին նվիրված միջոցառումների շարքի եզրափակիչ երեկոն։ Միջոցառմանը ներկա էին Բանկի VIP հաճախորդները, խոշոր գործընկերները և միջազգային ֆինանսական կազմակերպությունների ներկայացուցիչները:
Միջոցառման կոնցեպտը մշակված էր Բանկի պատմության, ձեռքբերումների և նորարար մոտեցումների շուրջ: Օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնի շենքը խորհրդանշում էր Բանկի կայունությունն ու հզորությունը, իսկ շենքի ֆուտուրիստիկ ձևավորումը` Բանկի ստեղծած նոր իրականությունը: Վիզուալ-զգայական էֆեկտներով վերափոխված սրահներն արտահայտում էին Բանկի հաճախորդակենտրոն մոտեցումները, թափանցիկությունն ու թվային, առաջադեմ մտածելակերպը:
Երեկոյի յուրահատուկ տրամադրությունն ապահովեց լեգենդար Մալխաս ջազ բենդը, այնուհետև` հանրահայտ իտալուհի Ինգրիդը` դարձնելով երեկոն անմոռաց:
Evocabank-ի 35 տարիները միայն թվեր չեն դրանք նորարարության, վառ գաղափարների և մարդկանց պատմությունն են։
Հիշեցնենք, որ նույն օրը տեղի էր ունեցել նաև Բանկի գործընկերների համար կազմակերպված կոնֆերանս և գրքի շնորհանդես, որի մանրամասները կարող եք տեսնել այստեղ։

Evocabank is 35: Gala Event in Yerevan for VIP Customers and Partners
On October 8, 2025, a wind-up evening concluding the series of events dedicated to Evocabank's 35th anniversary took place at the National Opera and Ballet Theatre in Yerevan.
The event was attended by the bank's VIP customers, large partners, and representatives of international financial institutions.
The event concept was focused on the bank's history, achievements, and innovative approach. Hosted at the Opera and Ballet National Theatre, the event symbolized the bank's stability and strength, while the futuristic interior design signified the new reality shaped by the bank. The visually sensitive effects of the halls expressed the Bank's customer-centered approach, transparency, and forward-looking mindset.
A unique mood of the gala was ensured by the legendary Malkhas jazz band, followed by Ingrid from Italy, making the event more unforgettable.
Evocabank's 35 years of operation are not just numbers: they are about innovation, bright ideas, and the biography of people.
A conference and book presentation were organized on the same day for the bank's partners, whose details can be found here.