Evoca is 35 Gala Event` VIP հաճախորդների և գործընկերների համար
Հոկտեմբերի 8-ին Օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում կայացավ Evocabank-ի 35-ամյակին նվիրված միջոցառումների շարքի եզրափակիչ երեկոն։ Միջոցառմանը ներկա էին Բանկի VIP հաճախորդները, խոշոր գործընկերները և միջազգային ֆինանսական կազմակերպությունների ներկայացուցիչները:
Միջոցառման կոնցեպտը մշակված էր Բանկի պատմության, ձեռքբերումների և նորարար մոտեցումների շուրջ: Օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնի շենքը խորհրդանշում էր Բանկի կայունությունն ու հզորությունը, իսկ շենքի ֆուտուրիստիկ ձևավորումը` Բանկի ստեղծած նոր իրականությունը: Վիզուալ-զգայական էֆեկտներով վերափոխված սրահներն արտահայտում էին Բանկի հաճախորդակենտրոն մոտեցումները, թափանցիկությունն ու թվային, առաջադեմ մտածելակերպը:
Երեկոյի յուրահատուկ տրամադրությունն ապահովեց լեգենդար Մալխաս ջազ բենդը, այնուհետև` հանրահայտ իտալուհի Ինգրիդը` դարձնելով երեկոն անմոռաց:
Evocabank-ի 35 տարիները միայն թվեր չեն դրանք նորարարության, վառ գաղափարների և մարդկանց պատմությունն են։
Հիշեցնենք, որ նույն օրը տեղի էր ունեցել նաև Բանկի գործընկերների համար կազմակերպված կոնֆերանս և գրքի շնորհանդես, որի մանրամասները կարող եք տեսնել այստեղ։

Evoca is 35 Gala Event для VIP клиентов и партнеров Банка
8 октября в здании Национального театра оперы и балета состоялся заключительный вечер, посвященный 35-летию основания Evocabank-а. На вечере присутствовали VIP-клиенты, партнеры Банка и представители международных финансовых организаций.
Концепция мероприятия включала в себя историю, достижения и инновационные методы Банка. Проведение вечера в здании Национального академического театра оперы и балета символизировало стабильность и силу Банка, а футуристическое оформление интерьера театра – новую реальность, созданную Банком. Визуальный эффект преобразованных залов выражал клиентоориентированность, транспарентность и цифровой, новаторский подход Банка.
Особую атмосферу вечеру придали легендарный джаз-бэнд “Малхас” и Ингрид из Италии, сделав вечер незабываемым.
35 лет Evocabank-а – это не просто цифры: это история об инновациях, ярких идеях и биографии людей.
Напомним, что в тот же день состоялись конференция и презентация книги для партнеров Банка, с деталями которых можете ознакомиться здесь.