Մարտունիի և Շուշիի ուղղություններում շարունակվել են անհետ կորածների որոնման և մարմինների դուրսբերման աշխատանքները
Նոյեմբերի 17-ին` մինչև ուշ երեկո, Կարմիր խաչի միջազգային կոմիտեի և ՌԴ խաղաղապահ զորախմբի ներկայացուցիչների աջակցությամբ, Մարտունիի և Շուշիի ուղղություններում շարունակվել են անհետ կորածների որոնման և զոհվածների մարմինների դուրսբերման աշխատանքները։ Այս մասին տեղեկացնում է պաշտպանության նախարարության պաշտոնական կայքը:
«Ռազմական գործողությունների անցկացման վայրերում որոնողական աշխատանքները շարունակվում են` ներառելով նոր, ավելի ընդգրկուն տարածքներ»,- ասվում է պաշտոնական հաղորդագրությունում:

На Мартунинском и Шушинском направлениях продолжаются работы по поиску без вести пропавших и выносу тел погибших военнослужащих
До позднего вечера 17 ноября при содействии представителей Международного Комитета Красного Креста и миротворческого контингента РФ на Мартунинском и Шушинском направлениях продолжались работы по поиску без вести пропавших и выносу тел погибших военнослужащих. Об этом сообщает официальный сайт Министерства обороны.
“Поисковые работы на местах военных действий продолжаются, охватывая новые, более широкие территории”,- говорится в сообщении.